Loading...

Дніпровські спортсмени продовжують підкорювати міжнародну арену

Війна змусила зупинити повноцінний навчально-тренувальний процес у спортивних школах Дніпра, проте понад 1100 наших вихованців продовжують тренуватись по різним куточкам Європи.

Вони не тільки продовжують підготовку, а й беруть участь у чемпіонатах Європи та міжнародних змаганнях, де показують доволі високі результати.

За час війни спортсмени з Дніпра вибороли 25 медалей, з них:

• 8 золотих
  • 6 срібних
  • 11 бронзових

Сім нагород вибороли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву:

• Віталій Стальченко (вихованець «КДЮСШ з боксу та єдиноборств») здобув бронзу на міжнародному турнірі з боксу в Сербії. А також бронзу  на міжнародному турнірі з боксу «Джи Бі» у Гельсінкі. Ще одну бронзу на міжнародному турнірі в Чехії.
  • Олександр Желтяков (вихованець СДЮСШОР з плавання «Метеор») – золота нагорода на міжнародному турнірі в Словенії «MultinationsJunior Swimming Meet 2022». На ліцензійному чемпіонаті Угорщини з плавання встановив одночасно новий рекорд України та новий юніорський рекорд України на дистанції 200 м на спині – 1.57.18.
  • Марія Леонова (вихованка МСДЮСШОР) – золото на міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ у Швеції (Swedish Open G-2) та бронза на міжнародному турнірі «Berlin Open 2022».
  • Марія Думіна (вихованка МСДЮСШОР) – срібло на турнірі з тхеквондо ВТФ «Berlin Open 2022».

Вісімнадцять нагород вибороли спортсмени школи вищої спортивної майстерності (ШВСМ),  училища фізичної культури (ДВУФК) та федерацій з різних видів спорту нашого міста:

Легка атлетика:

• Михайло Кохан – золото на Кубку Європи з метання молота серед молоді, який проходив у Португалії, та срібло на турнірі серії Золотого континентального туру в Найробі.
  • Ярослава Магучих стала чемпіонкою зі стрибків у висоту на Чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні у Белграді. Вона показала свій найкращий результат у цьому сезоні. Також Ярославу визнали найкращою легкоатлеткою Європи у березні 2022 року за версією European Athletics.
  • Микита Нестеренко здобув золото на міжнародних змаганнях з метань диску «Діонісополіс» у Болгарії.

Дзюдо:

• Крістіан Хохлов – срібло у складі команди на Кубку Європи з дзюдо U18 у Чехії та золото на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів, що проходив у Страсбурзі.
  • Іван Чернишенко –  бронза на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів у Страсбурзі.

Скелелазіння:

• Євгенія Казбекова – третє місце на міжнародному фестивалі з болдерингу (скелелазіння) у Лондоні.

Бадмінтон:

• Данило Боснюк – бронза на міжнародному турнірі з бадмінтону «Polish Open2022» у Польщі.
  • Микита Єрьоменко – бронза у парі на міжнародному турнірі з бадмінтону Stokholm Junior 2022 у категорії U-19.
  • Федір Тюрін – переможець міжнародного турніру з бадмінтону у Данії у віковій категорії Ю-15.

Спортивне орієнтування:

• Михайло Поєнко – бронза на відкритих міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування в Австрії.
  • Руслан Глібов – срібло на відкритих міжнародних змаганнях зі спортивного орієнтування у Стокгольмі (на нічній дистанції).

Бокс:

• Валерія Капустіна – бронза на міжнародному турнірі з боксу в Сербії.

Плавання та стрибки у воду:

• Захар Поляков – золото на чемпіонаті зі стрибків у воду у м. Лейпциг.

Карате:

• Нікіта Анкудінов та Матвій Дрік –  два срібла на етапі юнацької прем’єр-ліги з карате на Кіпрі, а в Олександра Мацерука – бронза.

Також наші є й на цьогорічних Дефлімпійських Іграх. Спортсмени Дніпра та області на дефлімпіаді завоювали 35 медалей.

Пишаємося спортивною армією та бажаємо успіхів на майбутніх змаганнях!